HAKKIMIZDA

PARALEL İNŞ KAUÇUK SAN İÇ VE DIŞ TİC A.Ş 2014 yılı içersinde PA-FLEX markası adı altında elastomerik kauçuk köpüğü imalatına başladık. Kurulduğu günden itibaren elastomerik kauçuk köpüğü konusunda uzman kadrosuna sahip olan şirketimiz İstanbul Tuzla Deri Organize sanayi bölgesinde . en son teknoloji kullanıldığı 6000m2 kapalı alanı olan fabrikamızda PA-FLEX markası adı altında elastomerik kauçuk köpüğü ürünlerinin üretimini yapmaktadır.

DOĞAYI VE ÜLKEMİZİ SEVİYOR GELECEK İÇİN ÜRETİYORUZ sloganımıza bağlı kalarak, firmamızın değişmez prensipleri daima kalite hizmet ve zamanında teslimat ile uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan PA-FLEX gösterdiğiniz yoğun ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

VİZYON

Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine "VİZYON" edinmiştir.

MİSYON

Ayrıca belirlemiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde müşterilerimize, çalışanlarımıza, ülkemize kaynak ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize "MİSYON" edindik.