Paralel İnşaat Kauçuk San. İç ve Dış Tic. A.Ş. olarak Aralık 2014 tarihi itibari ile PA-FLEX markası altında elastomerik kauçuk köpüğü imalatına başladık . Hizmet vermekte olduğumuz sektörün ana gayesinin tasarruf olduğu bilinci ile yola çıktık.

Son teknoloji cihazların ve makinelerin kullanıldığı 6000 m² lik alanda Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde 2014 yılında üretimlerimize başladık. 2022 yılında Ar-Ge çalışmalarımız ve yeni yatırımlarımızla Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 7500m²lik yeni parkurumuzda seri üretimlerimize başladık. 2023 yılında yeni idari alanımız olan 450m² lik Çekmeköy’deki ofisimizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Toplamda 13950 m²’lik kapalı alan, stok sahaları, sosyal ve idari binamız ile her türlü üretim ve imalat kapasitesine sahip olan fabrikamız ile tüm dünyaya hizmet etmekteyiz.

Paralel A.Ş. Ürün grupları arasında PA-FLEX markası altında; elastomerik kauçuk köpüğü 6mm’den 50mm’ye kadar 1000mm ve 1200mm eninde levha, 6mm’den 114mm’ye kadar boru ve PA-FLEX markası altında sıvı yapıştırıcı, kauçuk bant gibi yardımcı ürünler yer almaktadır. Talep doğrultusunda kendinden yapışkanlı, kendinden yapışkanlı ve alüminyum folyo kaplı ve butik üretimler de yapılmaktadır.

Pa-Flex markalı ürünler; ısıtma, soğutma, havalandırma, inşaat, otomotiv ve endüstriyel alanlarda kullanılmaktadır.

‘’Doğayı, Çevreyi ve Ülkemizi Seviyoruz, Gelecek İçin Üretiyoruz’’

Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemleri ile müşterilerimize kaliteli ve zamanında üretim yaparak hizmet vermekteyiz.