Pa-Flex Mısır HVAC-R Expo Fuarı’nda

17.05.2023 – 19.05.2023 tarihleri arasında Mısır’ın başkenti Kahire’de düzenlnen MISIR HVAC-R fuarı ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirdi.

Pa-Flex markası ile üretilen elastomerik kauçuk köpüğü boru ve levhalar ile  beraber yardımcı ürünleri de Mısır/Kahire’de müşterilere sergileme fırsatı buldu. Fuarda yoğun ilgi gören stantta bayi ve müşteri ağını geliştirmeye yönelik görüşmeleri tamamlandı. Üç gün süren fuarda yoğun ilgi gören Pa-Flex standı 100’ün üzerinde müşteri ağırlama imkanı buldu. İlk kez katılmış oldukları Mısır HAVAC-R fuarında firma, uluslararası ziyaretçilerden tam not aldı. Çözüm merkezli ve destekçi hizmet anlayışını tüm ziyaretçilerine sunma imkanı elde etmiş oldu.

Pa-Flex’in ihracat oranlarını arttırmaya yönelik altyapı çalışmaları sayesinde Endonezya ve Malezya Sektörel Ticari Heyeti’nden sonra Mısır HVAC-R fuarından da  olumlu sonuçlar ile dönerek ihracat yaptığı ülkeler kategorisine yenilerini eklemeye devam etmekte. Müşterilerine ürünlerini, ürün kalitesini ve müşteri memnuniyeti odaklı bir kuruluş olduğunu gösterebilmek adına bu çalışmalara devam etmektedir.

Sektörün öncü firması olmayı hedefleyen Pa-Flex katılım sağladığı fuarlar ile ihracat oranını arttırmaya ve Türkiye’yi temsil etmeye devam ediyor.

Bir cevap yazın